32 відгуків

Біла Мавпа

+380 показати номер

Що таке Babynest (гніздечко-кокон) и чи потрібне воно вашому малюку?

Що таке Babynest (гніздечко-кокон) и чи потрібне воно вашому малюку?
Трохи історії: гніздечко-кокон Babynest було придумане французькими неонатологами для створення оптимальних умов розвитку недоношених дітей. Ідея в тому, що вabynest формує затишний простір і правильне позиціонування немовляти. Всередині кокона малюк знаходиться в позі ембріона, як в животику у мами. Тому адаптація після народження проходить легше, немовлятко краще спить, адже відчуває себе максимально захищено і комфортно. Зараз це корисна і незамінна річ, яка стовідсотково полегшить життя не лише немовляти в перші місяці знайомства з новою дійсністю, а ще і батькам. Детальний опис гніздечка: Гніздечко-кокон це своєрідний матрац з бортиками
Використовувати кокон радять від перших днів народження немовляти й до того моменту, коли дитинка почне дуже активно перевертатись, десь до 5ти місяців.
Для імітації ефекту обіймів, бортики стягнуті між собою шнурівкою
Матеріали, які використовуються в виробництві - натуральні, гіпоалергенні й повністю безпечні для малюка
Зазвичай кокон виготовляється з 100% бавовни
Наповнювач, зазвичай, - холлофайбер. Він відрізняється від інших наповнювачів легкістю і відсутністю рихлості.
Прати кокон можна при температурі не більше 30С і при делікатному режимі.
Чи потрібне саме вашому малюку гніздечко-кокон і як правильно його використовувати: В першу чергу - це незамінний гаджет для тих, хто практикує спільний сон з малюком. Адже з коконом у немовляти з'являється окреме спальне місце в ліжку батьків і вірогідність ненароком притиснути дитинку уві сні в рази зменшується, за рахунок бортиків.
Якщо ваша дитинка любить, коли ви її заколисуєте на ручках, а вам потім дуже важко перекласти її в ліжечко і не розбудити (цей процес можна зрівняти зі знешкодженням бомби:)), то Babynest - це ваше порятунок. Адже, ви можете заколисувати дитинку одразу у коконі і потім легко перекласти в ліжко, не порушуючи такий неспокійний сон малюка.
Зручна форма гніздечка дозволяє викладати дитинку на бочок після їжі, що є профілактикою коліків. А коли малюк починає тримати голівку, кокон можна використовувати для викладання на животик.
З погляду на те, що кокон це невеликий матрац, його можна використовувати не тільки в ліжечку, а ще й в колясці і навіть в машині, що робить його практичним та мобільним у використанні.
Бортики можна розв'язати. Після чого використовувати кокон як матрац, наприклад, в коляску .
Варто зазначити, що, окрім адаптаційної та захисної функції, бортики ще допомагають формувати правильну форму скелету, що важливо для здоров'я дитини.